fbpx

O targach TermoEXPO

TermoEXPO

Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji

11-13 października 2018

EXPO XXI Warszawa

Targi Termoexpo to obowiązkowa pozycja w kalendarzu targowym przedstawicieli branży termomodernizacji i szeroko interpretowanego ogrzewnictwa ekologicznego. Są one skierowane do wszystkich, którym zależy na podniesieniu efektywności energetycznej budynków a tym samym na ograniczeniu zużycia ciepła do minimum.

To wydarzenie bez wątpienie będzie platformą wymiany wiedzy teoretycznej i praktycznej w temacie budownictwa pasywnego, energooszczędnego, zeroenergetycznego czy dodatnioenergetycznego.

TermoEXPO to targi nowoczesnych technologii i innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań.

Wśród wystawców znajdą się czołowi producenci ekologicznych systemów ogrzewania, producenci i dystrybutorzy pomp ciepła, pieców zasilanych biomasą, biogazem czy ekogroszkiem.

W czasie wydarzenia nie zabraknie przedstawicieli najnowszych trendów w zakresie izolacji budynków, energooszczędnej stolarki budowlanej, innowacyjnych rozwiązań konstrukcji dachowych,a także przedstawicieli branży fotowoltaicznej. Swoje pięć minut będą miały technologie powiązane z termomodernizacją, termoizolacjąrekuperacją. Będziemy chcieli zaprezentować jak wykorzystać odnawialne źródła energii, zarówno w przypadku budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego budownictwa wielkopłytowego i jednorodzinnego.

TermoEXPO to wydarzenie targowe mające na celu podniesienie jakości naszego życia i świadomości ekologicznej.

Tegoroczna edycja targów podejmie także tematykę walki ze smogiem. Zależy nam aby stać się przestrzenią, na której możliwe będzie spotkanie producentów i dystrybutorów instalacji grzewczych, z firmami i organizacjami pożytku publicznego, które specjalizuję się w dofinansowywaniach na wymianę pieców z klientem ostatecznym.

Na targach przewidujemy 120 wystawców oraz 5000 zwiedzających.

Do zobaczenia w Warszawie!

Loading...