fbpx


STREFA Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji

STREFA TermoEXPO to ważna w skali kraju STREFA dedykowana tematowi ekologicznego ogrzewania i szeroko rozumianej termomodernizacji, podczas której zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. STREFA TermoEXPO to nie tylko możliwość pokazania Państwu w jaki sposób unowocześnić i obniżyć zużycie energii w projektowanych lub zakończonych inwestycjach budowlanych. To również wiedza dotycząca tego jak ekologicznie dostarczyć i generować energię oraz jak poszerzyć dotychczasową wiedzę o energetyce i ekologii.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych termomodernizacją, budownictwem pasywnym i energooszczędnym oraz innowacyjnymi rozwiązaniami dla efektywności energetycznej, które zaczynają odgrywać coraz to istotniejszą rolę w dzisiejszym społeczeństwie.

TermoEXPO to również STREFA dla tych, którzy chcą dowiedzieć się jak ekonomicznie korzystać z paliw grzewczych i które z nich najkorzystniej stosować, by świadomie wpływać na zmniejszanie emisji gazów cieplarnianych i zanieczyszczenie powietrza.

Całości dopełnią wydarzenia towarzyszące, w czasie których zobaczą Państwo jak proste i ekologiczne może się stać generowanie, dostawa oraz użytkowanie energii przyszłości oraz strefa networkingu, która będzie miejscem nawiązania kontaktów, budowy relacji biznesowych i zawierania znajomości handlowych.

Do wydarzenia pozostało:

167Dni
14Godziny
58Minuty
50Sekundy
Loading...