fbpx

STREFA TERMOMODERNIZACJI I EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ W BUDOWNICTWIE

Strefa TermoEXPO to wydarzenie dedykowane branży termomodernizacji oraz reprezentantom firm, które swoim profilem działalności wpisują się w  zwiększanie efektywności energetycznej w budynków. W ramach Strefy TermoEXPO będą mogli Państwo zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami , których zastosowanie pozwoli obniżyć zużycie energii w projektowanych lub zakończonych inwestycjach budowlanych. To również wiedza dotycząca tego jak ekologicznie dostarczyć i generować energię oraz jak poszerzyć dotychczasową wiedzę o energetyce i ekologii.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych termomodernizacją, budownictwem pasywnym i energooszczędnym oraz innowacyjnymi rozwiązaniami dla efektywności energetycznej, które zaczynają odgrywać coraz to istotniejszą rolę w dzisiejszym społeczeństwie.

TermoEXPO to również strefa dla tych, którzy chcą dowiedzieć się jak ekonomicznie korzystać z paliw grzewczych i które z nich najkorzystniej stosować, by świadomie wpływać na zmniejszanie emisji gazów cieplarnianych i zanieczyszczenie powietrza.

Całości dopełnią wydarzenia towarzyszące, w czasie których zobaczą Państwo jak proste i ekologiczne może się stać generowanie, dostawa oraz użytkowanie energii przyszłości oraz strefa networkingu, która będzie miejscem nawiązania kontaktów, budowy relacji biznesowych i zawierania znajomości handlowych.

Do wydarzenia pozostało:

105Dni
23Godziny
43Minuty
10Sekundy
Loading...